Duke zbuluar belin e hollë dhe këmbët e gjata, kaq bukur duket Angela Martini

Është padyshim një nga modelet më seksi me origjinë shqiptare, e cila karrierën e saj e vijon jashtë vendit.

Këtë herë bukuroshja Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet mjaft seksi e veshur me pantallona mjaft të shkurtra.

Çfarë ka rënë në sy janë këmbët e modeles, mjaft të tonifikuara./Gazeta Express/

Be the first to comment

Leave a Reply