Stresi kërkon falje për vonesën e projekteve, ai vjen me këngë patriotike

Reperi nga Shqipëria, Stresi për të gjithë fansat e tij ka paralajmëruar projekte të reja.

Përmes një postimi të fundit të publikuar në Instagram ai kërkon falje që nuk ka mundur të sjell projekte deri më tani por që është duke punuar fuqishëm

“Ju njoftoj dhe kerkoj ndjese per vonesat e projekteve te mia por besomni me mire vone se sa kurre . Hera e pare qe kendoj nje kenge patriotike Ne Jeten time dhe kemi vendosur Kengen E fatime Sokolit Te vjetren me titullin : Me Krah Shqipe Nga Tropoja Ty Ket Kong Kosove Ta Knova Ne Bashkpunim me ? Suprizeee . Dmth do ta kthejm ne versionin modern !!! Gjithashtu ju njoftoj se Kenga Gun Shot Del ket Muaj. Ft @anestezioni Super Super Hit Stresi is back . Ju faleminderit????????“, shkruan ai.

“GTA”, mbetet projekti i fundit i Stresit që ka marrë afro 4 milionë klikime në Youtube, shkruan lajmi net.

Be the first to comment

Leave a Reply