Duet me Taynën? Gold Ag jep përgjigje!

Gold AG është reper shumë aktiv me këngë të reja.

Shumë prej projekteve, reperi i ka realizuar në duet me emra të njohur të estradës dhe që rezultuan shumë të suksesshëm, shkruan lajmi.net.

Por, përmes rrjeteve sociale, fansat e kanë pyetur Goldin nëse do të pranonte të bënte një duet me reperen e re Tayna.

“Me qejf”, i është përgjigjur ai, duke lënë të kuptohet që në një të ardhme të afërt mund të shohim një bashkëpunim mes tyre.

Kujtojmë që “Xhan xhan” titullohet kënga e fundit e Goldit në duet me Yllka Kuqin, ndërsa tani ka paralajmëruar edhe një projekt me Danin.

Be the first to comment

Leave a Reply