Jonida Maliqi më se provokuese në fotosesionin e fundit

Jonida Maliqi është njëra nga këngëtaret e njohura shqiptar jo vetëm për zërin por edhe pamjen.

Këtë herë ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese teksa po ekspozonte këmbët.

Ajo shihet në një vend bregdetar dhe si gjithmonë me pamjen e saj ajo mahnitë.

Be the first to comment

Leave a Reply