Kallashi më provokuese se kurrë për vitin e ri (+16)

Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi, është aktive çdo ditë nëpër rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar disa foto në rrjetin social ‘Instagram’, ku shfaqet seksi dhe provokative me një veshje festive.

Be the first to comment

Leave a Reply