Përleshje në sheshin “Zahir Pajaziti” pak pas ndërrimit të motmoteve

Pak momente pas ndërrimit të motmoteve në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë ka ndodhur një përleshje mes dy personave

Shkak besohet se ka qenë hedhja e pakujdesshme e fishekzjarreve nga njëri prej të përfshirëve.

Në vendin e ngjarjes ka arritur policia dhe ka qetësuar situatën.

Ngjarjen mund ta shihni nga minuta e 18:15 e videos së mëposhtme.

Be the first to comment

Leave a Reply