Ja çfarë nate të zjarrtë kaloi Elita Rudi mbrëmë në Gjakovë (Video)

Prezantuesja Elita Rudi mbrëmë ka festuar në vendlindje.

E veshur shumë seksi, ajo ka marrë pothuajse të gjithë vëmendjen në një klub nate atje ku lëvizjet i flisnin më shumë se fjalët, shkruan lajmi.net

Elita mbrëmë në Gjakovë duket se e ka kaluar një natë të zjarrtë plot disponim dhe këtë më së miri e dëshmon video të cilën e ka postuar në llogarinë e saj në Instagram./Lajmi.net/

 

Be the first to comment

Leave a Reply