Ledri Vula dhe Lumi B publikojnë “Krejt shokt e mi”(video)

Reperi i njohur Ledi Vula pas dy bashkëpunimeve me këngëtarin e njohur Flori Mumajesi ai sërish është rikthyer me një bashkëpunim të ri.

Reperi kësaj here ka bashkëpunuar më reperin tjetër Lumi B.

Kënga është titulluar “Krejt shokt e mi” dhe teksti I këngës është shkruar nga vet reperët./BS

“Bota Sot”

Be the first to comment

Leave a Reply