Mediat serbe nuk i rezistojnë suksesit të Erës, ja çka shkruajnë ato (Foto)

Suksesi i Era Istrefit nuk mund të kalojë pa u komentuar edhe nga mediat serbe.

 Një faqe ka qenë MTV ajo e cila i ka kushtuar një shkrim të plotë këngëtares nga Kosova, Era Istrefit, transmeton Indeksonline.

Ata e kanë përshkrur Erën një femër joshëse dhe seksi në kostume të kuqe. Ku ndër të tjera kanë shkruar edhe për suksesin e “bon bon” që e bëri këngëtaren nga Kosova të prekë majat e skenës botërore.

Be the first to comment

Leave a Reply