Ekskluzive: E papritura ndodh mes Amigës e Egzonës (Video)

Ishte bërë shumë zhurmë kur reperi Agon Amiga dhe bashkëshortja e tij, Egzona Syla i dhanë fund relacionit pas skandalit të bërë publik në media.

Më pas, emri i njohur nga Babastars zgjodhi Prive për të sqaruar ngjarjen duke akuzuar direkt modelen Aferdita Dreshaj për shkatërrimin e martesës.
Por, duket se krisja në marrëdhënie mes Agonit dhe Egzonës ka qenë fatmirësisht e përkohshme.
Detajet ekskluzive mbi çiftin i kuptoni në videon e mëposhtme.

Be the first to comment

Leave a Reply