Çfarë nuk po shkon me Naomi Campbell dhe Rihannën?

Modelja e njohur Naomi Campbell dhe Rihanna, si duket kanë një problem mes tyre pasi që së fundmi kanë hequr njëra-tjetrën nga lista e shokëve në Instagram.

Naomi Campbell dhe Rihanna është thënë se nuk janë duke komunikuar më. E pyetur për këtë çështje, modelja ka mohuar se ka ndonjë problem mes tyre dhe ka thënë se çdo gjë është në rregull.

Modelja 46 vjeçare e ftuar në shoun “Watch What Happens Live” pas pyetjes së bërë nga Andy Cohen, nuk ka dhënë ndonjë sqarim më të thellë lidhur me këtë temë./BS/

Be the first to comment

Leave a Reply