Shyhretja dhe Shkurta nuk flasin mes vete, por a do bënte duet me Shkurtën vajza e Shyhretës? (Video)

Këngëtaret Shyhrete Behluli dhe Shkurte Fejza nuk flasin mes vete.

Por, a do të bënte Engjëllusha Salihu duet me Shkurtën?

E ftuar në emisionin ‘Mirage’ të lajmi.net, Engji, vajza e Shyhretes ka folur për karrierën e saj si këngëtare e muzikës popullore dhe për raportet që ka me këngëtarët e këtij zhanri, ku hyn edhe Shkurta!

A do bënte ajo duet me Shkurtën apo këngëtaret tjera, ndiqeni në videon më poshtë!

Be the first to comment

Leave a Reply