‘Çmenduria’ e këngëtares suedeze, shfaq gjoksin para publikut në koncert (+18)

Këngëtarja Tove Lo, është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe të dashura për publikun në Suedi.

Ajo është shumë e kërkuar nga fansat për të performuar në koncerte, ndonëse di herë pas here të krijojë edhe skandale.

Një të tillë, Tove Lo e ka bërë së fundmi, përderisa është zhveshur dhe ka treguar gjithë gjoksin në një nga koncertet e saj.

Ajo ka irrituar tej mase publikun me këtë rast, të cilët nuk e kanë pritur një gjest të tillë nga ajo.

Sidoqoftë ka pasur edhe nga ata të cilët nuk e kanë kritikuar, por përkundrazi janë ‘ndezur’ dhe kanë brohoritur në momentin që kanë parë këngëtaren ta bëjë këtë gjë.Bota Sot

Image

Be the first to comment

Leave a Reply