Shikojeni se si u çmend Conte kur skuadra e tij shënoi golin e fitores (Video)

Antonio Conte edhe njëherë ka treguar që është një prej trajnerave më karizmatik në botën e futbollit

Skuadra e tij Chelsea sot ka fituar me rezultat 1-2 përballë Stoke Cityt dhe kur Cahill shënoi golin e fitores për Chelsean Conte në ato momente festoi golin si një i çmendur

Për më shumë detaje shikojeni videon më poshtë.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply