Ercole sjell hitin “Me S-Class”(video)

Klipi dhe kënga e bukur ardhur disa ditë më parë nga artisti atraktiv Ercole tashmë është sërish në kanalin Youtube ku keni mundësi ta shihni. Kjo këngë e cila në fillim u pëlque shumë por u hoq nga kanali deri sa u verifikua muzika e cila si beat ishte blerë nga vetë këngëtari.

Ercole quhet në art reperi shumë unik por emri i tij i vërtetë është Erden Miftari, i cili jeton në Gjermani por me origjinë është nga Mitrovica. Ne mësojmë se klipi i këngës është realizuar në Moosburg të Gjermanisë, afër Munchenit.
Bota Sot !

Be the first to comment

Leave a Reply