Dashurohet Noizy? (Video)

Reperi Noizy ka habitur me një video që e ka publikuar në Instagram.

Ai shihet duke kënduar ‘live’ dhe kënga ishte e thurur me fjalë dashurie dhe dukej sikur ai është shumë i dashuruar.

Nuk dihet se kujt ia ka dedikuar këto fjalë vetëm se kaq romantik, Noizyn ka kohë që nuk e kemi parë!/Lajmi.net/

Be the first to comment

Leave a Reply