Përkundër të gjitha ndodhive, Shpat Kasapi nuk përmbahet ta zgjedh Afërdita Dreshajn

I ftuar në rubirikën ‘Kë zgjedh’ në kuadër të emisionit Mirage ishte Shpat Kasapi.

Atij iu vunë përballë disa personazhe publike, kolegë e kolege të tij ndërsa e kishte obligim ta zgjedhte njërin prej tyre, shkruan lajmi.net

Kur ra fjala për Afërdita Dreshajn dhe ish e dashura e tij Qendresa Dulaj, ai befason me përgjigjen e tij.

Bota Sot

Be the first to comment

Leave a Reply