Capital T mesazh për rivalët (Foto)

Hip hop ylli Capital T ka vendosur të bëjë diskutime të shkurtëra me rivalët e tij.

Ai ka hedh një foto në InstaStory ku është shfaqur teksa nxjerrë zjarrin nga sytë dhe thotë se i dedikohet atyre që e urrejnë, përkatësisht rivalëve.

“Shihemi më vonë”, vazhdon Kapo në këtë postim mjaft kontravers që natyrisht është një montazhë e radhës e stafit të tij.

Capital T këtë postim e ka bërë vetëm një ditë pas publikimit të projektit “Uno”.

Be the first to comment

Leave a Reply