Nicki Minaj vjen me Këngen e Re ‘No Frauds’ (video)

Reperja amerikane, Nicki Minaj ka publikuar projektin e ri muzikor ‘No Frauds’ në bashkëpunim me Drake dhe Lil Wayne.

Në këtë klip, ajo nuk ka zgjedhur që të nxjerrë në pah linjat e saj, por ta prezantojë veten si një mbretëreshë e kohëve moderne.

Në të gjitha skenat, duket me disa veshje shumë interesante, por aspak të tepruara sic jemi mësuar ta shohim zakonisht 34-vjecaren/BS

Be the first to comment

Leave a Reply