Premierë: Rikthehen Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu me “Vullkan”(Video)

Dyshja e njohur Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu janë ribashkuar përsëri, në duetin “Vullkan”.

Ata janë kthyer fuqishëm me një këngë ritmike për të cilën bashkëpunuan me Alfred Sulën.

Si zakonisht, edhe kjo këngë të cilës ia bashkëngjitën klipin, përmbanë shumë persona në klip dhe sjell dy këngëtarët të veshur në të zeza.

Seldi dhe Sinani për një kohë kanë realizuar vetëm këngë si solo artist, pas një mosmarrëveshje që paten mes vete./BS

Be the first to comment

Leave a Reply