Mustafa e Kusari-Lila në një tavolinë, nënshkruajnë koalicionin

Ka filluar konferenca për media e Lidhjes Demokratike të Kosovës, ku pritet të zyrtarizohet koalicioni me “Alternativën”.

Në këto momente janë duke mbajtur konferencë kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, si dhe drejtuesit e “Alternativës” Mimoza Kusari – Lila dhe Ilir Deda.

Be the first to comment

Leave a Reply