Supermodelja tregon “zogun” (Foto)

Supermodelja e famshme, Petra Nemcova ka shkëlqyer me paraqitjen e saj në tepihun e kuq në Kanë.

Ish bukuroshja e Victoria’s Secret ka lënë të gjithë pa fjalë teksa kishte veshur një fustan të kuq dhe kishte ekspozuar pjesët e saj intime, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Ajo ishte paraqitur fare pa sytjena dhe për një moment ajo sa nuk zbuloi “zogun” gjë që nuk shpëtoi pa u vënë re nga paparacitë.

Be the first to comment

Leave a Reply