Era Istrefi e bukur edhe në bardh e zi

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi, e cila ka shënuar sukës të mëdha edhe në tregun ndërkombëtar të muzikës, vazhdon të jetë njëra nga këngëtarët më të dashura shqiptare.

Ajo ka publikuar një foto bar e zi në rrjetet sociale, ku duket shumë e bukur. Ajo qëndron pranë një luleje, dhe mesë miri do t’i shkonte fjala “lulja pranë lules’.

Kënga e saj e fundit “redrum”, e publikuar në fund të muajt shkurt, ashtu sikurse edhe projektet e saj të më parshme, është shndërruar në një këngë të dashur për publikun. Deri më tani në Youtube, kjo këngë është shikuar 21,010,489 herë./BS

Be the first to comment

Leave a Reply