Deputetja simpatike e PS-së, takon legjendën e Juves në Cardiff

Deputetja e Partisë Socialiste, Esmeralda Shkjau, dje ishte një ndër tifozet e shumta të finales së madhe të Champions League në Cardiff.

Përpara ndeshjes ajo ka postuar edhe një fotografi me futbollistin e famshëm italian, si dhe një nga ish-yjet e Juventusit, Alessandro Del Piero.

Deputetja Shkjau njihet si një fanse e madhe e Juventusit, ekip për të cilën bën tifo që në moshën 9-vjeçare./BS

Image

Esmeralda Shkjau dhe Alessandro Del Piero

Be the first to comment

Leave a Reply