Rita Ora në Tiranë ju beson lukun vetëm këtyre…

Ajo ka qenë në Tiranë këtë herë jo për koncert por për nje dasëm. E kemi fjalën për yllin botëror shqiptaren Rita Ora.

Por ajo i ka ftuar grimeren e njohur Rezarta dhe frizerin e njohur Altini të dy nga Kosova për tu kujdesur për dukjen e saj.

Dhe sipas kësaj fotoje ajo duket si një kukëll.BS

Be the first to comment

Leave a Reply