Këto sytjena bën bujë në vitin 1940

Ju nuk i shihni shumë gjatë këtyre ditëve, por këto sytjena ishin shumë në modë gjatë viteve 1940 dhe 1950.

Ato u bën të famshme nga aktoret e mëdha të Hollivudit.

Image

Një të ngjashme e kishte veshur edhe Madonna, gjatë një turneu të saj në vitin 1990/Bota Sot

Be the first to comment

Leave a Reply