Nuk e besoni si e uron Noizy, Ledrin për ditëlindje

Mes artistëve tanë shpeshherë ka edhe ‘ngatërresa’ të cilat fillojnë me ‘diss-a’ përmes këngëve.

Një e tillë kishte filluar kohë më parë mes reperëve Ledri Vula dhe Noizy.

Por, duket se tani reperët kanë lënë pas çdo ngatërresë mes vete dhe tani kanë shoqëri të mirë.

Ledri Vula sot feston ditëlindjen dhe nga urimet e shumta që mori që në orët e para të kësaj dite, ai pranoi edhe urimin e Noizyt./BS

“Edhe 100 tjera” shkruan Noizy sipër fotos së Ledrit, në të cilën tregoi se ka mbushur plot 31 vjet.Image

Be the first to comment

Leave a Reply