Zyrtare: Bonucci, lojtar i Milanit

AC Milan e ka konfirmuar marrëveshjen me Juventusin për transferimin e Leonardo Bonuccit.

Lojtari nuk i ka kryer sot testet mjekësore, por do të futet në ditët në vijim.

Sipas klubit kuqezi lojtari prezantohet pasi t’i kryen testet mjekësore në ditët e ardhme.

Pas tyre ai do të nënshkruajë një marrëveshje për pesë vite.

Çmimi i transferimit dhe detajet tjera nuk janë bërë publike.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply