Këtë këngëtare nuk po e mban toka

Nikka është një artiste e re.

Ajo bën pjesë në kompaninë ‘On Records’, shkruan arbresh.info.

Nika javën e kaluar ka publikuar projektin e ri në duet me Fuego.

Bashkëpunimi i tyre mban emrin ‘Dashni’ dhe ajo këtë projekt po e promovon nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi Nikka u shfaq shumë seksi me një imazh të publikuar në Instagram ku shihet mbi tavolinë./BS

Be the first to comment

Leave a Reply