City largon lojtarin e katërt brenda ditës, u shit për 30 milionë euro

Sulmuesi i Manchester Cityt, Kelechi Iheanacho është duke kryer testet mjekësore në Leicester City

Manchester City dhe Leicester City kanë arritur marrëveshje për transferimin e sulmuesit, Kelechi Iheanacho.

Lojtari është duke kaluar testet mjekësore në Leicester dhe më pas do të zyrtarizohet edhe ky transferim.

City nga kjo shitje do të përfitojë 30 milionë euro.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply