E zjarrtë në të kuqe, Rita çmend Jamaican

Ajo është e njohur për zërin e veçantë në këndim dhe shpejt është shndërruar në një ikonë mode.

Dhe Rita Ora dukej në çdo pëllëmbë një yll dhe përplot stil, teksa u fotografua në pushime në Jamaica me familje dhe miq, përcjell Bota sot.

26 vjeçarja e paraqiti magjinë e saj në kuq e zi, derisa po shijonte notin në oqean./BS/

Image

Image

Be the first to comment

Leave a Reply