A ju kujtohet kur Çiljeta u ngjit me vello në skenë?

Ishte viti 2008 kur Çiljeta publikoi baladën ‘Dorëheqja’.

Me këtë projekt ajo mori pjesë në festivalin ‘Top Fest 5’.

Teksti ishte i shkruar nga Aida Baraku dhe fliste për ndarjen e një çifti.

Në këtë paraqitje Çili u ngjit në skenë me vello të bardhë sikur të martohej në ato momente./BS

Be the first to comment

Leave a Reply