David Beckham i talentuar jo vetëm në futboll

Ai është një nga futbollistët më të famshëm në botë. Por, David Beckham ka provuar se ai është po aq i talentuar edhe në sportet tjera.

Beckham është parë me vajzën e tij Harper dhe djemtë Romeo dhe Cruz teksa po luante golf.

Familja Beckham jannë parë së bashku duke i shijuar rrezet e diellit në Los Angjelos./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply