Emily Ratajkowski e zhveshur nga kuzhina e saj, na jep receta

Modelja Emily Ratajkowski ka paraqitur disa fotografi nga mjaft provokuese duke treguar linjat e saj përfekte.

Ratajkowski e zhveshur është paraqitur edhe nga kuzhina e saj ndonëse nuk ka “haber” në atë punë, thjesht e ka bërë që të duket më seksi, dhe gjithsesi ia ka arritur./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply