36 vjeçarja ngrit temperaturat, nxjerr gjoksin dhe të pasmet

Ka qenë e vështirë që ajo të mungojë në rolet e saj në filmat si Shoëgirls 2, Penny’s From Heaven  dhe Bermuda Tentacles.

Dhe të mërkurën, aktorja e Beverly Hills Christmas, Blanca Blanco u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, teksa u shfaq në plazh në Malibu, përcjell Bota sot.

36 vjeçarja mahniti plazhin me format tejet seksi trupore, e veshur në bikini dypjesëshe ngjyrë të verdhë.

Ajo ekspozoi gjoksin dhe të pasmet seksi./BS/

ImageImage

Be the first to comment

Leave a Reply