Britney Spears, e fiksuar pas palestrës

Britney Spears është shumë krenare për trupin e saj të palestruar dhe për ta treguar këtë, ka nisur postimin e fotove nga palestra.

Këngëtarja 35-vjeçare publikoi në Instagram të mërkurën një “selfie” ku dukej qartë dekolteja dhe muskujt e barkut.

Britney publikoi edhe një video ku shihej duke bërë ushtrime në ajër të pastër./BS

Image
Image

Be the first to comment

Leave a Reply