Ja ku e ka futur macen Zanfina Ismaili, do të kishit guxim?

Këngëtarja Zanfina Ismaili njihet si një person shumë i dashur.

Ajo madje është edhe shumë e ndjeshme ndaj kafshëve të cilat i trajton shumë mirë.

Zanfina shpesh kohën e kalon duke lozur me macen e saj por vendi ku ka zgjedhur ta ‘strehoi’ atë për dikë mund të jetë shumë i frikshëm, sidomos për ata që nuk kanë guximin t’i prekin kafshët.

Zanfina e ka futur macen në gjoksin e saj dhe po e quan ”bukuroshja e mahallës’./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply