Modelja shqiptare tregon ‘zogun’ dhe trupin seksi… këto foto do t’u lënë pa gjumë!

Modelja shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Tika Camaj ka treguar më shumë se duhet në një fotografi që ka postuar në rrjetet sociale

Pavarësisht se hakerët i hakuan asaj llogarinë duke gjetur foto erotike dhe nudo të modeles, Tika nuk duket fare e shqetësuar për këtë.

Bukuroshja shqiptare, që është edhe modelja më e kërkuar shqiptare në Botë, shihet në një fotografi ku vetëm sa nuk ekspozon pjeshkën për fansat e saj.

Tika, në këtë fotografi tregon edhe format e saj seksi derisa mbi ka të veshur vetëm një pelerinë që thekson edhe gjoksin e saj.

Momentalisht Tika është duke kaluar pushimet e saj në brigjet e bukura të Spanjës./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply