Gili e sfidon moshën, nuk do ta njihni në këto foto (Foto)

Gili tanimë është një zonjë dhe nënë e përkushtuar.

Është normale që rrudhat të jenë prezente në fytyrën e saj, përcjell ORAinfo.

Por Gili si duket po e sfidon moshën.

Në fotografitë e fundit ajo duket krejt ndryshe, me një grim që e bën të duket më e re

Be the first to comment

Leave a Reply