Aktorja e famshme lind fëmijën e dytë

Është e famshme dhe e bukur.

Aktorja e famshme, Carey Mulligan është bërë nënë përsëri.

32- vjeçarja ka lindur fëmijën e saj të dytë me Marcus Mumford.

Çifti kurrë nuk konfirmoi zyrtarisht shtatzëninë e tyre, por ajo është parë me barkun në rritje në muajin qershor.

Carey dhe Marcus janë prindër të një vajze dyvjeçare, Evelyn Grace.

Be the first to comment

Leave a Reply