Zedd dhe Liam Payne publikojnë klipin e ri (Video)

Zedd sapo ka publikuar klipin për këngën “Get Low” në bashkëpunim me Liam Payne.

28 vjeçari dhe Liam Pyane shihen rrugëve me valltarë.

Ata madje kanë befasuar fansat e tyer të cilët dalin në rrugë.

“Get Loë” tashmë është publikuar, ju faleminderit për përkrahjen”, ka shkaruar Payne në Tëitter.

Liam Payne njihet nga grupi One Direction, që u bë i njohur në X Factor

Be the first to comment

Leave a Reply