Remzie Osmani e fejon djalin, bashkë me nusen shfaqet …

Remzie Osmani është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore.

Tashmë të gjithë e din se këngëtarja është e martuar e madje shumë e lumtur në jetën bashkëshortore. Ajo nga kjo martesë ka dy fëmijë një djalë dhe një vajzë.

Me kalimin e viteve edhe fëmijët janë rritur madje janë bërë për martesë.

Me datën 1 tetor në familjen e këngëtares Remzie Osmanit do të ketë festë.

Image

Remzie Osmani do të fejojë me 1 tetor djalin e saj me një super aheng, eventi do të mbahet në Prizren.

Këngëtarja po merret me organizimin e këtij eventi tash e sa kohë.

Fejesa e djalit të këngëtares pritet të ketë ”zhurmë” mediale si shumë dasma e ahengje të disa prej fëmijëve të disa fytyrave publike.

Andaj prisni surpriza nga kjo natë tejet e veçantë për familjen e këngëtares./BS

Be the first to comment

Leave a Reply