‘Çmendet’ vajza e Albërisë, publikon Foton e motrës duke bërë dush

Anxhelina, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, ka publikuar një video të ‘çmendur’ në Instagram.

Në këtë video, ajo shihet se ka xhiruar motrën e saj Agnesës teksa po bënte dush.

Kjo e fundit shihet se ka mbushur vaskën plotë shkumë e cila ka dal edhe jashtë saj.

Videoja u shoqërua me shumë të qeshura nga vajzat dhe dukej tejet qesharake./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply