Modelja në klipin e Brunos bukuri mahnitëse pa grim!

Alesia Noka është modelja e njohur shqiptare e cila synon tregun botëror dhe thotë se e gjithmonë e ka ëndërruar atë.

Së fundi ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket shumë e bukur dhe seksi.

Ajo karakterizohet nga bukuria natyre dhe tiparet e veçanta.

Be the first to comment

Leave a Reply