Dardan Islami përplaset me zyrtarë të LDK’së live në emision, largohet nga studio (Foto)

Në emisionin “Debat +” në RTV Dukagjini, po flitet për pritjet e Lidhjes Demokratike të Kosovës në zgjedhjet lokale të 22 tetorit, shkruan Periskopi.

Gjatë emisionit një debat i ashpër u zhvillua mes Sokol Havollit e Visar Berishës nga LDK me analistin Dardan Ismali.

Pas asaj përplasje verbale, Ismali u largua nga studio.

Në anën tjetër, debati në studio po vazhdon mes Havollit e Berishës dhe analistit Imer Mushkolaj./Periskop

 

Be the first to comment

Leave a Reply