Dua Lipa në reklamën e Google Pixel 2

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është bërë pjesë e reklamës së telefonit më të ri të Google, Pixel 2.

Përveç Dua Lipës në këtë reklamë ju mund të shihni edhe personazhe tjera të njohura si reperin Young MA, Salt Bae, meteorologun britanik Michael Fish, David LaChapelle dhe animatorin Stoopid Buddies.

Ndryshe, kujtojmë se telefoni Google Pixel 2 ka dal në treg më 4 tetor.

Be the first to comment

Leave a Reply