Valëza Zogaj prezanton “Thirrje” – Ja pse kjo këngë do të jetë hit

Ka ditë që është paralajmëruar projekti i saj i radhes dhe ja ku është tashmë kënga e re me videoklip e këngëtares së talentuar Valëza Zogaj, shkruan “Kosovarja”.

Dhe, nuk ka fijen e dyshimit që Valëza do të jetë një nga yjet e reja të industrisë së muzikës në vend. Talenti dhe stili i saj modern, mund ti sigurojnë vend edhe më gjërë, e këtë e dëshmon edhe në këngën e sapo lanusuar me titull “Thirrëm”.

Këngëtarja e re, që duket bukur, sapo ka lansuar videoklipin e këngës “Thirrje”, e për këtë projekt ka bashkëpunuar me më të mirët e momentit. Muzika është krijim i Cricket Music, ndëkraq teksti është shkruar nga Lindon Berisha. Videoklipi është punuar nga “Tik Tak Video” dhe pamjet duken të mrekullueshme. Kjo këngë i ka të gjitha premisat për të qenë një nga hitet e momentit./Kosovarja/

“Thirrje” nga Valëza Zogaj.

Be the first to comment

Leave a Reply