Sabri Fejzullahu falenderon 12 mijë ndjekësit e tij

Sabri Fejzullahu është një nga këngëtarët më të dashur dhe më të pëlqyer të publikut shqiptar.

Këngët e tij janë të pavdekshme, ndërsa pavarësisht moshës ai ende është tejet aktiv si me projekte muzikore ashtu edhe me koncerte si brenda ashtu edhe jashtë vendit.

Por Sabriu është bërë tejet aktiv edhe në rrjete sociale, veçmas në Instagram. Ai momentalisht numëron mbi 12 mijë ndjekës, ndërsa ka falenderuar të gjithë përmes një instastory./Indeksonline/

Be the first to comment

Leave a Reply