Shpend Ahmeti e Mytaher Haskuka bëhen bashkë në Prizren

Kryetar i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka ka pritur sot në takim kryetarin e Prishtinës dhe bashkëpartiakun e tij Shpend Ahmetin, së bashku me ish-nënkryetarin Dardan Sejdiun.

Gjatë këtij takimi u diskutua për shkëmbimin e përvojave në mes komunës së Prizrenit dhe të Prishtinës.

Këtë e ka bërë të ditur Haskuka përmes një postimi në Facebook.

 

Be the first to comment

Leave a Reply