Kida shfaqet gjysme nudo si asnjëherë më parë

Kida cilësohet si njëra nder këngëtaret të cilat ka një bukuri shumë të veçant, dhe që më zërin e saj unik i bën të gjithë të dëgjojnë këngët e saj

Në rrjetin social Instagram kida poston shumë fotografi të cilat i ndan me ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo ka postuara një imazh në InstaStory ku shihe vetëm e mbuluar me peshqir

Ja si duket…

Be the first to comment

Leave a Reply